Bitki Rüyaları arşivleri | Çiçek ve BitkiÇiçek ve Bitki

21

Mart
2018

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Yazar: cicekvebitki  |  Kategori: Bitki Rüyaları  |  Yorum: Yok   |  

Rüyada çam ağacı görmek yeni bir işe atılmaya, bu işten dolayı para kazanacağına, mutlu olacağına yorumlanır. Kişinin yeni atıldığı bu işten çok para kazanacağına yorumlanır.

Rüyada çam ağacı görmek bazı tabircilere göre ise; rahatta olmaya, rahat içinde yaşamaya ve sefa sürmeye yorumlanır. Rüyasında çam ağacı gören kimse hiçbir şeyi kendine dert etmeyen, mutlu olmaya çalışan, yaşadığı anın  tadını çıkarmaya çalışan kimse ile yorumlanır.

cam-agaci

Rüyada Çam Ağacı Görmek

Rüyada Çam Ağacı Dikmek:

Rüyada Çam ağacı dikmek olumlu şeylerle yorumlanır. Kişinin isteklerinin yolunda giderek işlerinin olmasına yorumlanır. Rüyada çam ağacı diken kimsenin istekleri yerine gelir ve birbirini izleyen mutluluklar yaşayacağına yorumlanır.

 

 

 

Rüyada Çam Ağacı Sulamak:

Rüyada çam ağacı sulamak azimle yorumlanır. Rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği işlerin peşinden koşacağına, azmedeceğine ve bunu başaracağına yorumlanır. Rüyada çam ağacı sulamak gayret, azim ve tuttuğunu koparan kimse olarak yorumlanır. Böyle kimselerin giriştiği işleri başaracağına yorumlanır.

Rüyada Çam Ağacı Sökmek:

Rüyada çam ağacı sökmek pek hayır ile yorumlanmaz. Kişinin şeytana uyacağına, hata yapacağına yorumlanır. Yapacağı hatanın sonunda kişinin pişman olacağına yorumlanır.

 

15

Şubat
2018

Rüyada Gül Bahçesi Görmek

Yazar: cicekvebitki  |  Kategori: Bitki Rüyaları  |  Yorum: Yok   |  
gul-bahcesi

Rüyada Gül Bahçesi Görmek

Rüyada gül bahçesi görmek pek iyiye yorumlanmaz. Rüyada kendini bir gül bahçesinin içinde gören kişinin üzüntü ve sıkıntılar içinde olduğuna yorumlanır. Rüyada gül bahçesi görmek üzüntü, sıkıntı, darlanma olarak yorumlanır. Rüyada kendisini çok büyük bir gül bahçesinde gören kimsenin üzüntülerinin ve sıkıntılarının büyük olması manasına yorumlanır.

Rüyada çok küçük bir gül bahçesi görmek ya da kişinin kendini küçük bir gül bahçesinde görmesi ise kişinin sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, dertlerinin yakın zamanda azalacağına, feraha ereceğine yorumlanır.

Rüyada kişinin kendini beyaz güller kaplı bir bahçede olduğunu görmesi kişinin manevi açıdan güçlü, itikatlı olacağına yorumlanır. Beyaz güllerle dolu bir bahçe görmek kişinin kalbinin temizliğine, vicdanlı bir insan olduğuna yorumlanır.

Rüyada Solmuş Gül Görmek:

Rüyada solmuş bir gören ya da solmuş gül koparan kimse umut ettiği bir şeyden dolayı hayal kırıklığına uğradığını veya uğrayacağını, başarılı olamayacağına yorumlanır. Aile içinde bazı kırgınlıkların olduğunu veya olacağına yorumlanır.

Rüyada solmuş gül görmek talihsizlik ve şanssızlık olarak yorumlanır. Kişinin yakın zamanda üzgün bir haber alacağı şeklinde de yorumlanır.

9

Şubat
2018

Rüyada Papatya Görmek

Yazar: cicekvebitki  |  Kategori: Bitki Rüyaları  |  Yorum: Yok   |  

Rüyada papatya görmek genelde huzur ve ferahlıkla yorumlanır. Papatya rüyaları iyiye yorumlanır. Rüyasında çok sayıda papatya gören kimsenin hayatında müjdeli haberler olacağına yorumlanır. Çevresinden güzel haberler alacağı ile yorumlanır.

Papatya genelde sevecen huylu, iyi kalpli, anlayışlı, herkesi düşünen kişiler olarak yorumlanır.

Rüyada papatya görmek müjdeli bir haber almaya da yorumlanır. Hiç umulmayan bir zamanda çok güzel bir haber almakla da yorumlanır.

Rüyada Papatya Toplamak:

ruya-papatya

Rüyada Papatya Görmek

 

Rüyada papatya toplamak kendisi için hayırlı bir durumla karşılaşacağına, bu durumun sonucunun da çok hayırlı olacağına yorumlanır.

Bazı tabircilere göre ise papatya toplamak iş hayatındaki başarılardan dolayı elinin bollaşacağına, rahata ereceğine yorumlanır.

Rüyada papatya toplamak hayırlı ve kısmetli bir rüyadır.

Rüyada Papatya Falı Bakmak:

Papatya falı kişinin daha önceden aşık olduğu ve hala da unutamadığı bir kimse ile yorumlanır. Kişinin bundan dolayı üzgün olduğuna yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin çok istediği bir dileğinin olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Papatya Almak:

Rüyada papatya aldığını gören bir kimse dargın ya da küs olduğu kişi ya da kişilerle arasındaki buzların eriyeceği şeklinde yorumlanır. Ayrı olan kimselerin kavuşması şeklinde yorumlanır.

Rüyada papatya almak küs, birbirine düşman olan kimselerin barışmasına, el sıkışmasına yorumlanır.

8

Şubat
2018

Rüyada Gül Koklamak

Yazar: cicekvebitki  |  Kategori: Bitki Rüyaları  |  Yorum: Yok   |  
ruyada-gul-gormek

Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül kokladığını görmek sağlıklı ve güzel bir yaşam sürmeye dalalet eder. Hamile bir bayanın gül koklaması kız çocuğuyla yorumlanır. Evli bir kimsenin rüyasında gül koklaması huzurlu bir ailesi olacağına, eşiyle çocuklarıyla huzurlu bir yaşam süreceğine yorumlanır. Bekar bir erkeğin rüyasında gül koklaması ise aşık olacağı biri ile evleneceği şeklinde yorumlanır.

Evlilik çağına gelmiş genç bir bayanın rüyasında dalından gülü koparıp koklaması kısmetinin açılmasına, çok kısmetinin olacağına ve yakın zamanda evleneceğine yorumlanır.

Yaşlı bir kimsenin rüyasında gül koklaması ise hac veya umre yolculuğu ile yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Gül Koklamak:

Rüyada kırmızı gül koklamak aşk ile yorumlanır. Bekar kimseler için rüyada kırmızı gül koklamak yeni bir aşka yelken açacağına, çok sevip sevileceğine, ilişkisinde her şeyin yolunda gideceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gül Koklamak:

Beyaz gül özleme yorumlanır. Kişinin sevdiklerinden ayrı kalıp özlem çekeceğine yorumlanır. Çalışan bir kimsenin uzak bir yere çalışmaya gideceğine bu nedenle özlem çekeceğine yorumlanır. Öğrenci bir kimsenin beyaz gül görmesi ise eğitimini ailesinden uzak bir yerde devam edeceğine dalalet eder.

Bazı tabircilere göre ise beyaz gül kısmet olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi sıkıntılarının gideceğine yorumlanır. Küs kimselerin de barışacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada gül koklamak duygusal olarak yoğunluk yaşamaya, karşılıklı aşık olmaya yorumlanır.Tm Haklar Sakldr - Çiçek ve Bitki
Yazlar kaynak belirtilmeden kullanlamaz.

Hobiler Hobiler
?>