Bahçe İçin Çardak ModelleriBu güzel yaz aylarında bahçelerimizde olmazsa olmazlarımızdan birisidir çardaklar. Sabah kahvaltımızı yaparız, öğlen bir şeyler atıştırıp yeriz ve finali her zaman akşamları yaparız. Akşamları serin havada çardakta çay içmek bir başka olur. Ailecek mutlu bir ve huzurlu bir ortam oluşturur bahçemizdeki çardaklar. Basit bir çardak deyip geçmemek lazım. Yaz aylarında bahçemizde olmazsa olmazlarımızdan oluyor çünkü. Sıcak günlerde evde durmak neredeyse imkansız oluyor. Bahçemizde de gölge serin bir yer bulmak da zor. Bunu bize sağlayan da çardaklar oluyor.

Bu yazımda sizlerle Pratiker ürünlerinden olan Pratiker Çardak Modellerinden güzel olanları seçmeye çalıştım. Fiyatlar 200 ile 800 TL arasında değişiyor. Tabi modellerin güzelliğine göre de değişiklik gösteriyor. Daha fazla model için Pratiker sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

cardak-modelleri-3
Çardak Modelleri
cardak-modelleri-2
Çardak Fiyatları
cardak-modelleri-1
Bahçe için çardak modelleri
cardak-modelleri
Bahçe Çardak Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>